Windykacja na Węgrzech

Skojarzone z tym artykułem: ekonomia, finanse, kancelaria, pieniądz, przedsiębiorstwa, windykacja, włochy

Windykacja na Węgrzech (...) windykacji? Sprawdź ofertę na _a1__W tego typu sytuacji liczy się niestety jak najszybsze działanie i podejmowanie decyzji. Związane jest to z obowiązującym węgierskim prawem. Windykacja na Węgrzech jest możliwa tylko w sytuacji, kiedy nasz dłużnik posiada majątek, (...)

Dodany przez Zygmunt Zięba, w dniu 18/08/2017

Windykacja na Węgrzech

Radca prawny - niezastąpiony w każdej firmie

Skojarzone z tym artykułem: kancelaria, notariusz, prawnik

Radca prawny - niezastąpiony w każdej firmie (...) Skuteczne prowadzenie własnej działalności gospodarczej wymaga nie tylko wysoce rozwiniętego "zmysłu biznesowego". Każdy przedsiębiorca musi wykazywać się także szeroką wiedzą z zakresu prawa handlowego, korporacyjnego i cywilnego. Problem w tym, że tak rozległych zagadnień nie można zgłębić w krótkim czasie. Tutaj z pomocą przychodzą kancelarie prawne zajmujące się obsługą podmiotów gospodarczych i spółek handlowych.Dla wielu firm i (...)

Dodany przez Zygmunt Zięba, w dniu 13/12/2016

Radca prawny - niezastąpiony w każdej firmie

Księgowość na wysokim poziomie jest niezbędna

Skojarzone z tym artykułem: kancelaria, księgowy, outsourcing, prawnik, rachunkowość, radca prawny, wrocław

Księgowość na wysokim poziomie jest niezbędna (...) Prowadząc własną firmę, do prowadzenia księgowości warto wynająć specjalistów. Jeśli firma jest zbyt mała, aby móc zatrudnić własną księgowość, idealnym rozwiązaniem będzie skorzystać z oferty tego biura rachunkowego: (...)

Dodany przez Zygmunt Zięba, w dniu 11/07/2016

Księgowość na wysokim poziomie jest niezbędna

Prawnicy w natarciu

Skojarzone z tym artykułem: kancelaria, mecenas, notariusz, prawo, wrocław

Prawnicy w natarciu (...) Jak dobrze widać w naszym kraju do tego czasu sądownictwo nie odnosiło zbyt dużych sukcesów. Ciągle można usłyszeć o niepokojących doniesieniach z sali sądowej. Wszystko powinno się zmienić w tym roku, gdy przyszli prawnicy skończą aplikacje. Kancelaria adwokacka we Wrocławiu już podpisała kilka kontraktów (więcej info: (...)

Dodany przez Zygmunt Zięba, w dniu 05/07/2016

Prawnicy w natarciu

Kariera polskiego prawnika

Skojarzone z tym artykułem: kancelaria, prawo, usługi prawnicze

Kariera polskiego prawnika (...) Studia prawnicze w Polsce stoją na bardzo wysokim poziomie. Ciężko się na nie dostać, usłyszeć można nawet legendy o tym, że mało kto bez znajomości lub rodziny w branży się dostaje, a nawet jeśli jakimś cudem dostanie się i ukończy studia, i tak nie utrzyma się na rynku zdominowanym przez układy. Jak wszystkie legendy, również te są na pewno odrobinę przesadzone, ale mające początek w rzeczywistości. Mrożące krew w żyłach historie usłyszeć można również na temat samego procesu studiowania. Ponoć gdy inni studenci czerpią garściami ze swojego studenckiego żywota, studenci prawa siedzą w akademikach lub mieszkaniach i zakuwają kolejne rozdziały Kodeksu Karnego.Faktem jest, że polski adwokat (...)

Dodany przez Zygmunt Zięba, w dniu 14/06/2016

Kariera polskiego prawnika

Kancelaria prawna we Wrocławiu

Skojarzone z tym artykułem: adwokat, kancelaria, prawnik, prawo, radca prawny

Kancelaria prawna we Wrocławiu (...) pozbawienie, zawieszenie i ograniczenie wykonywania władzy rodzicielskiej, ustalenie i zakazanie kontaktów z dzieckiem. Całe postępowanie prowadzimy kompleksowo, zdajemy sobie sprawę jak trudną i emocjonalną kwestią są sprawy rodzinne, jak delikatnie trzeba do nich podchodzić (...)

Dodany przez Karolina Wujec-Laskowska, w dniu 30/05/2016

Kancelaria prawna we Wrocławiu

Prowadzenie spraw rozwodowych Wrocław

Skojarzone z tym artykułem: adwokat, kancelaria, odszkodowania, prawo, usługi prawnicze

Prowadzenie spraw rozwodowych Wrocław (...) prawie i właśnie dlatego decyduje się na usługi kancelarii prawnej. Prowadzenie spraw rozwodowych Wrocław jest oferowane prze wiele kancelarii, warto jednak wcześniej przejrzeć opinie o tej, która nas interesuje, aby mieć pewność, że wybieramy właściwie. Jedynie w ten sposób będziemy spokojni o przebieg sprawy. (...)

Dodany przez Zygmunt Zięba, w dniu 21/01/2016

Prowadzenie spraw rozwodowych Wrocław

Rozwód - jak go sprawnie przeprowadzić?

Skojarzone z tym artykułem: kancelaria, prawnik, prawo, prawo rodzinne

Rozwód - jak go sprawnie przeprowadzić? (...) Rozwód jest prawną formą ustania małżeństwa. I jako procedura prawna wymaga postępowania zgodnie z przepisami ją regulującymi. Dlatego też pomoc prawnika, adwokata czy też radcy prawnego jest wręcz konieczna do jego sprawnego przeprowadzenia. Postępowanie rozwodowe przebiega w kilku etapach. Pierwszym z nich jest zbadanie czy istnieją obiektywne przesłanki rozwodu. Stanowią one (...)

Dodany przez Karolina Wujec-Laskowska, w dniu 07/11/2015

Rozwód - jak go sprawnie przeprowadzić?