Radca prawny - niezastąpiony w każdej firmie

Skojarzone z tym artykułem: kancelaria, notariusz, prawnik

Radca prawny - niezastąpiony w każdej firmie (...) przedsiębiorstw dobry radca prawny jest wręcz niezastąpiony. Nie ma w tym nic dziwnego, w świecie zarówno dużego, jak i nieco mniejszego biznesu doradztwo prawne stanowi bardzo mocną podporę dla prowadzonych interesów. Kiedy firmy potrzebują pomocy prawnika? Udzielenie jednoznacznej odpowiedzi jest niezwykle trudne, ponieważ pomoc prawna okazuje się niezbędna właściwie każdego dnia. Obsługa prawna będzie potrzebna już w przypadku, gdy następuje (...)

Dodany przez Zygmunt Zięba, w dniu 13/12/2016

Radca prawny - niezastąpiony w każdej firmie

Prawnicy w natarciu

Skojarzone z tym artykułem: kancelaria, mecenas, notariusz, prawo, wrocław

Prawnicy w natarciu (...) czemu mogą zaraz po ukończeniu aplikacji ubiegać się o pewną pracę w kancelariach prawniczych, nie tylko we Wrocławiu. Tacy studenci mogą się potem ubiegać o tytuł: najlepszy student - przyszły prawnik Wrocław. Co w nieporównywalny sposób promuje młodego ambitnego studenta, dając mu szanse na szybsze znalezienie pracy. I co (...)

Dodany przez Zygmunt Zięba, w dniu 05/07/2016

Prawnicy w natarciu

Prowadzenie spraw rozwodowych

Skojarzone z tym artykułem: adwokat, austria, notariusz, radca prawny, rechtsanwalt, usługi prawnicze, wiedeń

Prowadzenie spraw rozwodowych (...) rozprawę przypada jeden, maksymalnie dwóch zeznających. Ich słowa są protokołowane, nierzadko poprzez powtarzanie ich przez sędziego, aby łatwiej było protokolantce zapisać każde z nich. Zabiera to trochę czasu. Jeśli chcemy, aby nic nas (...)

Dodany przez Karolina Wujec-Laskowska, w dniu 21/01/2016

Prowadzenie spraw rozwodowych