Informacje

Najnowsze


Dodany przez Zygmunt Zięba, w dniu 05/07/2016

Prawnicy w natarciu
Jak dobrze widać w naszym kraju do tego czasu sądownictwo nie odnosiło zbyt dużych sukcesów.

Ciągle można usłyszeć o niepokojących doniesieniach z sali sądowej. Wszystko powinno się zmienić w tym roku, gdy przyszli prawnicy skończą aplikacje. Kancelaria adwokacka we Wrocławiu już podpisała kilka kontraktów (więcej info: http://www.kancelariawisniowski.pl/prawo-rodzinne ) z przyszłymi prawnikami. 

W jaki sposób zapytacie?
Wszystko to dzięki programowi: "Wybierz sprawdzonego Adwokata z Wrocławia", który to wynagradza trud poświęcony nauce kodeksów prawa, wyróżniając tych bardziej ambitnych. W skrócie program ten promuje ambitniejszych studentów, dzięki czemu mogą zaraz po ukończeniu aplikacji ubiegać się o pewną pracę w kancelariach prawniczych, nie tylko we Wrocławiu. Tacy studenci mogą się potem ubiegać o tytuł: najlepszy student - przyszły prawnik Wrocław. Co w nieporównywalny sposób promuje młodego ambitnego studenta, dając mu szanse na szybsze znalezienie pracy. 

I co dalej?
Miejmy nadzieje że niejedna kancelaria adwokacka we Wrocławiu i nie tylko we Wrocławiu przyjmie takiego ambitnego studenta do pracy w zawodzie, jaki wybrał sobie jakiś czas temu, bo jak wszyscy wiemy studia prawnicze nie należą do najłatwiejszych. "Wybierz sprawdzonego adwokata z Wrocławia" jest bardzo ambitnym projektem stworzonym przez prawników z Wrocławia, ale nie tylko dla studiujących tam uczniów. Twórcy mają nadzieje, że takie projekty zaczną się pojawiać również w innych większych i mniejszych miastach w Polsce. Za każdego uczestnika programu, czyli za studentów prawa trzymamy kciuki i życzymy sukcesów zawodowych, które dzięki takim programom mogą jeszcze szybciej się udać.

Fotografie:


prawo
kancelaria
notariusz
wrocław
mecenas

Blackout: Państwo zapłaci firmom za wyłączenie prądu

Przedsiębiorcy nie będą teraz zmuszani do zmniejszenia zużycia energii na okresie zagrożenia blackoutem. Jednak ci, którzy dobrowolnie zadeklarują ograniczenie mocy, będą mogli liczyć na stały dopływ gotówki. Warunkiem będzie...