Radca prawny - niezastąpiony w każdej firmie

Skojarzone z tym artykułem: kancelaria, notariusz, prawnik

Radca prawny - niezastąpiony w każdej firmie (...) Skuteczne prowadzenie własnej działalności gospodarczej wymaga nie tylko wysoce rozwiniętego "zmysłu biznesowego". Każdy przedsiębiorca musi wykazywać się także szeroką wiedzą z zakresu prawa handlowego, korporacyjnego i cywilnego. Problem w tym, że tak rozległych zagadnień nie można zgłębić w krótkim czasie. Tutaj z pomocą przychodzą kancelarie prawne zajmujące się obsługą podmiotów gospodarczych i spółek handlowych.Dla wielu firm i (...)

Dodany przez Zygmunt Zięba, w dniu 13/12/2016

Radca prawny - niezastąpiony w każdej firmie

Prawnik w Wiedniu na rzecz Twoich interesów

Skojarzone z tym artykułem: austria, prawnik, radca prawny, usługi prawnicze, wiedeń

Prawnik w Wiedniu na rzecz Twoich interesów (...) Odpowiedni fachowiec za granicą, który w sposób jasny i dogłębny wyjaśni Ci zawiłości przepisów prawnych, a także poprowadzi Cię przez ich gąszcz profesjonalnie i pewnie to prawdziwy skarb. Wybierz sprawdzonego adwokata  Adwokatów w Austrii w Wiedniu jest naprawdę wiele, co tym bardziej utrudnia wybór najlepszego i (...)

Dodany przez Zygmunt Zięba, w dniu 09/10/2016

Prawnik w Wiedniu na rzecz Twoich interesów

Księgowość na wysokim poziomie jest niezbędna

Skojarzone z tym artykułem: kancelaria, księgowy, outsourcing, prawnik, rachunkowość, radca prawny, wrocław

Księgowość na wysokim poziomie jest niezbędna (...) Internetu, to często nie da się uniknąć bezpośredniego kontaktu. Wciąż też większość dokumentów ma fizyczną, a nie cyfrową, postać.Usługi księgowe i księgowość to wyspecjalizowany typ usług. Stąd też powierzenie ich specjalistom (...)

Dodany przez Zygmunt Zięba, w dniu 11/07/2016

Księgowość na wysokim poziomie jest niezbędna

Kancelaria prawna we Wrocławiu

Skojarzone z tym artykułem: adwokat, kancelaria, prawnik, prawo, radca prawny

Kancelaria prawna we Wrocławiu (...) zwłaszcza, gdy w sprawę angażowane są dzieci. Naszym klientom udzielamy porad prawnych takich jak, pozew o alimenty - jak złożyć, porad dotyczących opieki i kurateli. Można zamówić napisanie wniosku bądź pozwu do sądu. Reprezentujemy także klienta przed sądem, urzędem i (...)

Dodany przez Karolina Wujec-Laskowska, w dniu 30/05/2016

Kancelaria prawna we Wrocławiu

Rozwód - jak go sprawnie przeprowadzić?

Skojarzone z tym artykułem: kancelaria, prawnik, prawo, prawo rodzinne

Rozwód - jak go sprawnie przeprowadzić? (...) podstawę pozwu, którego złożenie prowadzi do wszczęcia procesu. Drugi etap obejmuje rozprawę i postępowanie dowodowe, podczas którego każda ze stron w obronie swoich racji powołuje dowody, na okoliczności na które wskazała. Ostatnim etapem jest wyrok rozwodowy, który jednocześnie zamyka sprawę. Postępowanie w sprawie orzeczenia rozwodu może być przeprowadzone z podziałem majątku (...)

Dodany przez Karolina Wujec-Laskowska, w dniu 07/11/2015

Rozwód - jak go sprawnie przeprowadzić?