Kiedy odwiedzić notariusza

Skojarzone z tym artykułem: prawo, radca prawny, usługi prawnicze

Kiedy odwiedzić notariusza (...) Notariusz to osoba, która pomoże nam w wielu trudnych sytuacjach życiowych. Z jego pomocy korzystamy zarówno w sferze dotyczącym życia prywatnego jak i zawodowego. Notariusz pomoże przy sprawach spadkowych, majątkowych ale również przygotuje umowę spółki. Korzystamy z pomocy notariusza gdy chcemy zawrzeć jakąkolwiek umowę cywilno - prawną. Notariusz jest funkcjonariuszem publicznym, a czynności dokonane przez niego mają charakter dokumentu urzędowego. Gwarantuje to nam ochronę prawną. Ma on również obowiązek zachowania w tajemnicy okoliczności sprawy, którą podjął się prowadzić. Aby lepiej zaznajomić się z pracą notariusza warto wymienić tu kilka spraw, którymi (...)

Dodany przez Karolina Wujec-Laskowska, w dniu 03/11/2016

Kiedy odwiedzić notariusza

Prawnicy w natarciu

Skojarzone z tym artykułem: kancelaria, mecenas, notariusz, prawo, wrocław

Prawnicy w natarciu (...) dalej?Miejmy nadzieje że niejedna kancelaria adwokacka we Wrocławiu i nie tylko we Wrocławiu przyjmie takiego ambitnego studenta do pracy w zawodzie, jaki wybrał sobie jakiś czas temu, bo jak wszyscy wiemy studia prawnicze nie należą do najłatwiejszych. "Wybierz sprawdzonego adwokata z Wrocławia" jest bardzo ambitnym projektem stworzonym (...)

Dodany przez Zygmunt Zięba, w dniu 05/07/2016

Prawnicy w natarciu

Kariera polskiego prawnika

Skojarzone z tym artykułem: kancelaria, prawo, usługi prawnicze

Kariera polskiego prawnika (...) lub notariusz po takich studiach jest doskonale przygotowany do zawodu. Dokładając jeszcze znajomość języków obcych otrzymujemy przepis na spokojne, dostatnie życie w miejscu na Ziemi, w którym tylko chcemy. Duża część prawników korzysta z tych możliwości i wyjeżdża, najczęściej do krajów Europy Zachodniej, w których zarobki są dużo wyższe niż w naszym kraju.Nawet niedoświadczony polski adwokat w Austrii potrafi zarobić w ciągu miesiąca kilkukrotnie większą sumę, niż jego starszy wiekiem i stażem kolega, który pozostał w kraju. Usługi świadczone przez Polaków za granicą mogą być wielką pomocą dla rodaków w potrzebie, żyjących w obcym kraju, nieznających języka i miejscowego prawa, a (...)

Dodany przez Zygmunt Zięba, w dniu 14/06/2016

Kariera polskiego prawnika

Kancelaria prawna we Wrocławiu

Skojarzone z tym artykułem: adwokat, kancelaria, prawnik, prawo, radca prawny

Kancelaria prawna we Wrocławiu (...) innymi organizacjami administracji publicznej. Nasza kancelaria specjalizuje się w prawie rodzinnym i posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w tej materii. W swojej pracy kierujemy się zawsze dobrem klienta i z pełnym zaangażowaniem prowadzimy sprawy. Naszym celem jest udzielenie (...)

Dodany przez Karolina Wujec-Laskowska, w dniu 30/05/2016

Kancelaria prawna we Wrocławiu

Prowadzenie spraw rozwodowych Wrocław

Skojarzone z tym artykułem: adwokat, kancelaria, odszkodowania, prawo, usługi prawnicze

Prowadzenie spraw rozwodowych Wrocław (...) mecenas.biz powinna być wcześniej dokładnie przez nas sprawdzona. Niestety za usługi bardziej renomowanych kancelarii musimy więcej zapłacić, ale z perspektywy zysku czy też skutecznego załatwienia sprawy często warto więcej zainwestować. Nie oznacza to oczywiście, że każda dobra wrocławska kancelaria prawna np (...)

Dodany przez Zygmunt Zięba, w dniu 21/01/2016

Prowadzenie spraw rozwodowych Wrocław

Rozwód - jak go sprawnie przeprowadzić?

Skojarzone z tym artykułem: kancelaria, prawnik, prawo, prawo rodzinne

Rozwód - jak go sprawnie przeprowadzić? (...) lub bez. W przypadku, gdy sąd nie dokona podziału majątku, byli małżonkowie mogą tego dokonać przed sądem w postępowaniu nieprocesowym. Obok podziału majątku ważną kwestią jest też opieka nad dziećmi, którą również reguluje sąd w trakcie trwania procesu. Jeśli kwestia ta nie jest przedmiotem sporu, wówczas sąd uwzględnia wnioski zawarte w pozwie rozwodowym. Jeśli jednak nie ma (...)

Dodany przez Karolina Wujec-Laskowska, w dniu 07/11/2015

Rozwód - jak go sprawnie przeprowadzić?