Informacje

Najnowsze


Dodany przez Zygmunt Zięba, w dniu 13/12/2016

Radca prawny - niezastąpiony w każdej firmie
Skuteczne prowadzenie własnej działalności gospodarczej wymaga nie tylko wysoce rozwiniętego "zmysłu biznesowego".

Każdy przedsiębiorca musi wykazywać się także szeroką wiedzą z zakresu prawa handlowego, korporacyjnego i cywilnego. Problem w tym, że tak rozległych zagadnień nie można zgłębić w krótkim czasie. Tutaj z pomocą przychodzą kancelarie prawne zajmujące się obsługą podmiotów gospodarczych i spółek handlowych.

Dla wielu firm i przedsiębiorstw dobry radca prawny jest wręcz niezastąpiony. Nie ma w tym nic dziwnego, w świecie zarówno dużego, jak i nieco mniejszego biznesu doradztwo prawne stanowi bardzo mocną podporę dla prowadzonych interesów. Kiedy firmy potrzebują pomocy prawnika? Udzielenie jednoznacznej odpowiedzi jest niezwykle trudne, ponieważ pomoc prawna okazuje się niezbędna właściwie każdego dnia. Obsługa prawna będzie potrzebna już w przypadku, gdy następuje przygotowywanie dokumentów rejestracyjnych spółki, ale nie tylko. Bieżące sprawy przedsiębiorstwa również wymagają konsultacji prawnej. Sporządzanie umów handlowych lub ich opiniowanie, sporządzanie opinii z zakresu stosowania przepisów prawa, prowadzenie postępowania wobec dłużników firmy czy bieżące udzielanie porad prawnych z zakresu obowiązujących przepisów prawa - to ledwie kilka przykładowych sytuacji, w których pomoc prawna okazuje się niezbędna.

Fotografie:


kancelaria
notariusz
prawnik

Czystki na ministerstwie finansów Uzbekistanu - zwolniono ponad 500 osób

562 pracowników ministerstwa finansów Uzbekistanu zwolniono na związku z poleceniem prezydenta Szawkata Mirzijojewa, by resort "wykorzenił nieefektywność" pozbył się "szpiclów" szargających jego reputację - podał na środę Reu...