Informacje

Najnowsze


Dodany przez Zygmunt Zięba, w dniu 18/08/2017

Windykacja na Węgrzech
Polscy przedsiębiorcy próbują rozwijać swoje firmy nie tylko w kraju, ale również za granicą.

Największą popularnością cieszą się kraje Unii Europejskiej, w których polskich firm jest coraz więcej. Niestety, czy to w naszym kraju, czy za granicą, czasami zdarza się, że nie otrzymamy należnych nam środków finansowych. Odzyskiwanie długów na Węgrzech może trwać zdecydowanie za długo, jeśli nie znamy ani przepisów obowiązujących w tym kraju, ani przede wszystkim bardzo trudnego języka węgierskiego. 
Szukasz pomocy w windykacji? Sprawdź ofertę na _a1__
W tego typu sytuacji liczy się niestety jak najszybsze działanie i podejmowanie decyzji. Związane jest to z obowiązującym węgierskim prawem. Windykacja na Węgrzech jest możliwa tylko w sytuacji, kiedy nasz dłużnik posiada majątek, który da się spieniężyć i przeznaczyć na długi. Należy jednak pamiętać, że najczęściej nie my jedni mamy problem z niewypłacalnym kontrahentem. W większości przypadków okaże się, że istnieje cała długa lista windykatorów zainteresowana naszym dłużnikiem. Kto pierwszy zgłosi całą sprawę, ten pierwszy otrzyma swoje należności przy podziale majątku dłużnika. 
Dlatego tak ważne jest szybkie i zdecydowane działanie

Do tego celu najlepiej jest wynająć firmę, która zajmuje się odzyskiwaniem długów na Węgrzech. Firma ta nie tylko powie nam jak odzyskać należności na Węgrzech, ale również załatwi za nas większość procedur. W ten sposób możemy zaoszczędzić nasz czas oraz pieniądze, które i tak musielibyśmy wydać, chociażby na tłumacza oraz radcę prawnego, jeśli nie znamy języka węgierskiego i obowiązujących przepisów w tym kraju. Profesjonalni doradcy posługujący się językiem polskim i węgierskim we współpracy z najlepszymi kancelariami prawnymi pomogą nam odzyskać wszystkie należne nam pieniądze.
Zajrzyj na stronę _a2__ i dowiedz się więcej

Fotografie:


ekonomia
pieniądz
przedsiębiorstwa
windykacja
włochy
finanse
kancelaria

Deweloperzy nie hamują z podażą. Nowe mieszkania rosną jak grzyby po deszczu

Na rynku deweloperskim lokomotywa inwestycyjna nie zwalnia. Firmy zachęcone świetną sprzedażą budują jak szalone. Pobijane są kolejne rekordy na zakresie liczby nowych, oddanych mieszkań projektów na realizacji. Pytanie - co ...